ŠK Stropkov + Svidník
ŠK Stropkov + Svidník

Kalendár akcií

DátumNázov turnajaPropozícieOdkaz
01.01.2020 Turnaje v Poľsku Propozície---
02.10.2020 TRENINGY V MSKS SÚ ZRUŠENÉ DO ODVOLANIA! ------
28.11.2020 BRATISLAVA CHESS ONLINE OPEN III. 2020, Online Propozície WEB
01.12.2020 Webinár-LearningChess,mládež Propozície---
04.12.2020 Webinár-LearningChess,tréneri Propozície---
05.12.2020 Doprastav challenge, on-line Propozície Prihlásenie Live
06.12.2020 Vianočný turnaj, on-line Propozície Live
12.12.2020 Majstrovstvá Slovenska ZŠ, on-line --- Chlapci Dievčatá Miestnosť CH Miestnosť
13.12.2020 Majstrovstvá Slovenska SŠ, on-line --- Študenti Študentky Miestnosť1 Miestnosť2
??.??.2020 1.liga, 5.kolo, ŠK Sabinov - BŠK Bardejov ------
??.??.2020 1.liga, 6.kolo, Zemplín Michalovce - BŠK Bardejov ------
??.??.2020 4.liga, 4.kolo, Stropkov juniori - Snina juniori, POS Svidník - Belá n/C seniori ---Prihlásení
??.??.2020 2.liga, 3.kolo, ŠK SP+SK - Moldava n/B ------
??.??.2020 2.liga, 4.kolo, ŠK SP+SK - 1.ŠK Košice ------
??.??.2020 DL, kraje ------
??.??.2021 DL, medzikraje ------
09.01.2021 2.liga, 5.kolo, ŠK SP+SK - Zemplín Michalovce "B" ------
10.01.2021 2.liga, 6.kolo, ŠK SP+SK - Slávia PU Prešov ------
10.01.2021 4.liga, 5.kolo, Humenné D - POS Svidník, Vranov - Stropkov juniori ---Prihlásení
30.01.2021 1.liga, 7.kolo, Bardejov - Reinter Humenné B ------
31.01.2021 2.liga, 7.kolo, Tatran DASON Prešov "B" - ŠK SP+SK ------
07.02.2021 4.liga, 6.kolo, Stropkov juniori - POS Svidník ---Prihlásení
20.02.2021 2.liga, 8.kolo, ŠK SP+SK - MŠK Spišská Nová Ves ------
21.02.2021 2.liga, 9.kolo, ŠK SP+SK - OŠK Margecany ------
21.02.2021 4.liga, 7.kolo, Humenné Eko - Stropkov juniori, POS Svidník - voľno ---Prihlásení
27.02.2021 1.liga, 8.kolo, Martin INBEST Dunajov "A" – BŠK Bardejov ------
28.02.2021 1.liga, 9.kolo, TJ Slávia Caissa Čadca – BŠK Bardejov ------
13.-14.03.2021 DL, Semifinále ------
20.03.2021 2.liga, 10.kolo, LŠ VD Poprad - ŠK SP+SK ------
21.03.2021 2.liga, 11.kolo, KDV Kežmarok - ŠK SP+SK ------
21.03.2021 4.liga, 8.kolo, Stropkov juniori - ŠK Soľ, POS Svidník - Humenné Eko ---Prihlásení
10.04.2021 1.liga, 10.kolo, BŠK Bardejov - Liptovská šachová škola B ------
11.04.2021 1.liga, 11.kolo, BŠK Bardejov - Martin INBEST Dunajov "B" ------
11.04.2021 4.liga, 9.kolo, ŠK Soľ - POS Svidník, Modra n/C - Stropkov juniori ---Prihlásení
18.04.2021 4.liga, 10.kolo, POS Svidník - Modra n/C, Stropkov juniori - Humenné C ---Prihlásení
25.04.2021 4.liga, 11.kolo, Reinter C - POS Svidník, Bela n/C - Stropkov juniori ---Prihlásení
17.-25.04.2021 M-SR mládeže ------
01.-02.05.2021 DL, Finále ------
Aktuálnosť turnaja si overte, sledujte kalendár a spravodajstvo na chess.sk ------

(c) 2018 ŠK Stropkov+Svidník    Aktualizácia:27.11.2020